Poslední novinky

Certifikační společnost Lloyd"s Register Quality Assurance Praha (LRQA) provedla ve Šroubárně Kyjov, spol. s r. o. kontrolní audity...
Sdělení k provozování dráhy - vlečky
Nabízíme nové pracovní pozice.
Download
Úvod | Novinky | Nově otevřená příjezdová cesta do...

Nově otevřená příjezdová cesta do Šroubárny Kyjov

Od 25. listopadu 2015 je možné přijet do areálu firmy přes novou nákladní bránu kolem čistírny odpadních vod a kompostárny, po nově vybudované cestě. Ta odlehčí hlavně ulici Jiráskově – dlouho jediné dopravní spojnici s firmou.

Desítky let si obyvatelé kyjovské Jiráskovy ulice stěžovali na hluk a smog z projíždějících kamionů. Jiné příjezdové cesty řidiči využít nemohli – žádná nebyla. Šroubárna Kyjov spolu s kyjovskou radnicí hledala možnosti, jak kamionovou dopravu posunout co nejdál od domů. Nová příjezdová cesta vede mimo obydlenou část města a významně odlehčí centru města od kamionové dopravy.
Stavba začala v roce 2014 a byla dokončena v listopadu 2015. Nová příjezdová komunikace je připojena na silnici z Kyjova do Milotic. Vede přes stávající silnici vedoucí k čističce odpadních vod a kompostárně, z níž odbočuje nová cesta zakončená vjezdem do areálu Šroubárny Kyjov.Instrukce pro řidiče nákladní dopravy lze stáhnout zde.  Podrobnější MAPA zde.