Poslední novinky

Certifikační společnost Lloyd"s Register Quality Assurance Praha (LRQA) provedla ve Šroubárně Kyjov, spol. s r. o. kontrolní audity...
Sdělení k provozování dráhy - vlečky
Nabízíme nové pracovní pozice.
Download
Úvod | O nás

O nás

Šroubárna Kyjov byla založena v r.1950 a od té doby získala pozici významného výrobce spojovacího materiálu.

V r.1991 byla společnost privatizována a začala se orientovat na zahraniční trhy, což je v současné době představováno 80-ti% podílem exportu.

Ohnisko naší činnosti představuje výroba pražcových šroubů, konstrukčních šroubů, hákových šroubů, šroubů pro železniční svršek, matic a součástí pro speciální použití jako jsou nýty, kotevní šrouby, izolátorové háky a jiné.

Výrobky vyvážíme do mnoha evropských zemí, např. Rakouska, Německa, Itálie, Francie, Portugalska, Španělska, Řecka, Švýcarska, Slovinska, Chorvatska, ale také do Kazachstánu, Mauretánie, Pákistánu, Malajsie a mnohých dalších zemí.

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949 a jsme zařazeni do nejlepší skupiny dodavatelů německých dráh DB AG jako dodavatel Q1. Řada výrobků je homologována dalšími evropskými drahami jako jsou španělské RENFE, švýcarské SBB nebo britské NETWORK RAIL.

 

 

Související položky