Poslední novinky

Certifikační společnost Lloyd"s Register Quality Assurance Praha (LRQA) provedla ve Šroubárně Kyjov, spol. s r. o. kontrolní audity...
Sdělení k provozování dráhy - vlečky
Nabízíme nové pracovní pozice.
Download
Úvod | Vítáme Vás

Vítáme Vás

Společnost Šroubárna Kyjov byla založena v roce 1950 a od té doby získala pozici významného výrobce spojovacího materiálu.
V roce 1991 byla privatizována a začala se orientovat na zahraniční trhy, což je v současné době představováno více než 80% podílem exportu.

Výrobky jsou vyváženy do mnoha evropských zemí, např. Rakouska, Německa, Itálie, Francie, Portugalska, Španělska, Švýcarska, Slovinska, Chorvatska, dále pak do Kazachstánu, Mauretánie, Pákistánu, Malajsie a jiných zemí.

V roce 1996 byla firma certifikovaná dle ISO 9001 společnosti Lloyd´s Register Quality Assurance, je zařazena do nejlepší skupiny dodavatelů německých dah DB AG. Řada výrobků je homologována dalšími evropskými drahami, jako jsou španělské RENFE, švýcarské SBB či britské NETWORK RAIL.

Ohnisko naší činnosti představuje výroba pražcových šroubů, konstrukčních šroubů, hákových šroubů, šrouby pro železniční svršek, matic, součástí pro speciální použití jako jsou nýty, kotevní šrouby, izolátorové háky a jiné.